[neaktuální] Hledá se spolubydlící!

Protože svět se mění a věci taky, stalo se, že jsem zůstal sám v pokoji pro dva. Proto hledám spolubydlícího (klidně i spolubydlící, když jí nebude vadit bydlet s chlapem; nekoušu)! Co nejdříve, včera bylo pozdě. Pokud vás moje nabídka nezaujme, aspoň to pošlete dále, prosím (: Pokračovat ve čtení „[neaktuální] Hledá se spolubydlící!“

Funguje to!

Jak jsem si včera stěžoval, že mi nefungujou obrázky, a jak jsem si na fejsbůku opakovaně stěžoval, že mi nefunguje spamovací plugin, tak beru zpět – vše už funguje. Chcete vědět jak to?
Pokračovat ve čtení „Funguje to!“

znovu-porod

Jak už to tak dělám, slíbil sem sobě a tady kvanta psaní a vůbec, a dodržel jsem kulové. Dají se s tím dělat dvě věci – můžu brečet nad svou neschopností cokoli vyplodit, nebo to můžu sobě a tady slíbit znovu a zkusit to splnit. Víc a tvrdějc to zkoušet. A ono se to buď poddá, nebo přitlačím. Nebýt na mobilu a mít fotky, tak vám ukážu a napíšu co jsem dělal tenhle víkend. Snad se ke mně fotky dostanou brzo. Blemc.

Prostě budu psát. Víc, smysluplnějc a hlavně: ne dneska.

A taky jsem chtěl otestovat mobiloidní wordpressověc. Tak. A teď budu spát – víc, tvrdějc a hned.

i já, Zelda

Tak jsem nakonec vyměkl, zvítězila nade mnou pohodlnost a lenost.

Staré stránky najdete netknuté na staroweb.povale.cz, starý blag stále na blag.povale.cz. Blag se sice podařilo krásně naimportovat, ale z nějakých mně neznámých důvodů (Vlastně je to trochu strašidelné – jakoby ke mně Hřbitov promlouval a chtěl po mně, ať ho nikam nestěhuju a nijak neměním.) jsem ho nechal jak je a nesnažil se ho mermomocí přestěhovat. Znovu.

Snad mě jednoduché řešení donutí častěji, víc a líp psát. Na to spolíhám, proto jsem to udělal. A taky abych nemusel ručně implementovat všecky serepetičky počínaje komentářema a hodnoceníma konče.

A vůbec, přestaňte mě soudit, mám na takovéhle věci právo – jsem přece jen povale.cz

P.S.: To logo je jenom provizorní.
P.P.S.: Jako předtím: ne všecky odkazy v textu jsou moje, k jejich identifikaci prosím použijte selský rozum.