poštvrté! 029

No, ještě že jsem včera ten blag napsal, jinak by nebyl. To máte radost, co! Takové klasické jedno pivo, no. Jinak se vlastně nic zvláštního nestalo.

Nevím proč, ale tady se mi ty slova nějak hůř hledají. Prostě to nejde, nevím čím to je. Nebo jestli to není místem, ale tím, že jsem měl dovolenou? Nebo obojím? Fakt záhada, ale dost mě prudí. Je mi tu prostě nějak… líno. Nebaví mě seriály, hry, čtení, psaní. Nic. A tak jenom přepínám mezi FB, Twitterem a Steamem, abych zjistil, jestli se třeba neděje něco nového. A čas se mi za běhu směje. Suchar.

Fakt bych rád. Ale fakt to nejde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.