poštvrté! 012

Už jsem vám říkal, že se strašně rád vozím? Jako fakt. Čím dál jedu, tím líp. Je mi jedno, jestli autobusem, vlakem, nebo autem. Prostě mě to baví. Ani z okna nemusím koukat, stačí číst si a poslouchat, jedním uchem zvuky cesty, druhé mít ucpané filtrem reality. To já jen tak.

Taky jsem si ověřil, že naše pracovní VPN má nějaký problém s O2 – ani doma, ani na dvou dalších místech mi nefunguje tak, jak by měla. Nemám tušení proč, ale tím pádem homeoffice kdekoli, kde jsou internety od tohohle poskytovatele padá. Tak kdybyste mě chtěli pozvat na návštěvu a vidět mě při práci, nesmíte mít připojení poskytované výše zmíněnýma.

A hele, Hranice. Tudy už jsem vlakem jó dlouho nejel. A vůbec, dneska jedu poprvé žlutým vlakem, pěkné. Ale ve vlaku se dobře usíná, a to já tak úplně nechcu, abych pravdu řekl. Tak už jen pár chvil a jsem v Ostravě. Ou jé.

A malý update – zjistil jsem, že neumím počítat. Ne jeden, ale hned dva příspěvky měly stejné číslo. Jsem nějak mimo. Teď už by to mělo být cajk, a možná se to ani nebude opakovat.