Resurekce je na-py-tel

Jsem tak dlouho nepsal na blag, že už skoro ani nevím, jak se to dělá. Ale když už jsem namotivován, tak proč nevyužít trochu energie i tady. Nebudu tomu říkat zmrtvýchvstání nebo podobně, protože jak se znám, stejně to moc dlouho nevydržím. Ale blemcnout bych tu aspoň něco mohl.

Neblagoval jsem od dubna. Naštěstí tohoto roku, bylo i hůř. A co se stalo zajímavého za ten půlrok? Nic moc – jediná věc, která stojí nad tím vším je můj návrat do školy. Na přijímačky jsem se těšil, dal je, pak jsem se těšil do školy a nebyl zklamán. A pak nějaký motivační kurz. Noví lidi? Brr. Tři kredity? To zní trochu líp. A tak jsem do toho šel. I když jsem málem vycouval.

Jsem rád, že jsem to neudělal – motivační kurz splnil přesně to, co jsem od něj očekával, a ještě tolik, TOLIK věcí navíc. Potkal jsem nové lidi, program a minimálně jeden společný zájem (tím myslím obor) zajistily, že jsem se nebál s nimi komunikovat, seznamovat, kamarádit. Obličejů si pamatuju kvanta, jmen méně a víc se bavím s hrstkou, ale představa, že jsem na kurz nejel a plácal se ve svém pidikroužku, který jsem naposledy aktualizoval před nějakýma třema rokama… to je to, čemu říkám „Brr.“ teď. Děkuju vám, spolužáci.
A nejen lidi jsem poznal – nalédl jsem pod pokličku oboru, konečně jsem pochopil co se teda budu učit a nejen to – ono se mi to i líbilo. Líbilo tak moc, že jsem se vrátil s úsměvem a ještě asi týden na něm jel. Samozřejmě dobrá nálada časem odezněla, ale motivovanost zůstala – jsem mentálně i fyzicky pohyblivější, vím co mě čeká a kam směřuju a ještě jednou – líbí se mi to.
Kdyby vás to zajímalo, fotky jsou ve FB galerii.

Krom namotivovanosti, toho že si pravidelně pročítám probranou látku a pocitvě (až na jedinou výjimku) si načítám texty na přednášky, se stalo třeba to, že jdu zítra na pracovní pohovor – něco o něm řeknu, až se dozvím, jestli mě chtějí. Ale kdo by nechtěl Zeldu, že.

A! To jsem nezmínil – zpátky k oboru. Už z více zdrojů jsem zaslechl, že KISK je sekta. Vtip nebo ne, rozhodně to vtipně zní. Myslím, že to bude jeden z hlavních bodů konverzace na dnešním Třídním nepovinném srazu nad škopkem.

Slova. Utekla. Končím. Budu cvičit a snad to bude i zajímavější. Nebo zas půlroku neblemcnu ani popel. Se mějte.

Jedna odpověď na “Resurekce je na-py-tel”

  1. „protože jak se znám, stejně to moc dlouho nevydržím“ špatně, všechno ostatní husté jak cyp 🙂 gl&hf!

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..